Podhale Region

Środa, 14 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 13 Lis 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Wypoczynek i turystyka

Reklama

Społeczeństwo

Droga Pienińska – 1800 metrów w 180 minut

01 DSCF1809Minister dopiero rozporządzenie wydał, a w Szczawnicy już zabrali się za jego realizację! Tak można rzec po tym, co wydarzyło się podczas uroczystej gali 30.lecia Pienińskiego Ośrodka Historii Turystyki Górskiej w Dworku Gościnnym 27 października 2018 r. w Szczawnicy.

W „Destynacji Restauracji" nowotarski Absynt

creme bruleePod patronatem medialnym Podhale Region. PODHALE. Aż dwa tygodnie trwał wyjątkowy festiwal restauracji Restaurant Week pod hasłem „Destynacja Restauracja”. Październikowa edycja Restaurant Week odbywała się w 14. regionach i po raz pierwszy, premierowo na Podhalu. W festiwalu udział brała tez nowotarska restauracja Absynt.

PKL ze znakiem „Made in Małopolska”

image007ZAKOPANE. Polskie Koleje Linowe dołączyły do programu „Made in Małopolska”, realizowanego przez województwo małopolskie. Celem inicjatywy jest wspieranie regionalnego biznesu, dobrego smaku, oryginalnego dizajnu, wartościowych inicjatyw, a także szczególnie atrakcyjnych miejsc regionu.

Gmina nowotarska na zimowych targach turystycznych SnowExpo

44823243 2208954292723516 3345654372531961856 nGMINA NOWY TARG. Nowotarska gmina już po raz kolejny uczestniczyła w największych w Polsce zimowych targach turystycznych SnowExpo w Warszawie. Tam zaprezentowała swą ofertę.

Polskie góry latem coraz bardziej atrakcyjne dla turystów

Zimage002AKOPANE. Ponad 70 proc. Polaków twierdzi, że standard letniej oferty turystycznej w górach jest coraz wyższy – wynika z badania zrealizowanego dla Polskich Kolei Linowych przez IBRIS. Atuty Tatr i Beskidów to rozbudowana baza noclegowa, coraz lepsze restauracje oraz rozwinięta infrastruktura do rodzinnego wypoczynku.

Szaflary Tour, czyli Piknik rowerowy MTBStyle Elementary

43462146 765305040474575 7473131825322262528 nPod patronatem medialnym Podhale Region. GMINA SZAFLARY. Szaflary Tour, czyli Piknik rowerowy MTBStyle Elementary podsumowujący szkolenia rowerowe został zorganizowany na terenie Szaflar już po raz kolejny.

Święto sztuki ludowej i rękodzieła na krakowskim Rynku. 42. Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej, Dzień Ziemi Nowotarskiej

3W dniach od 9 do 26 sierpnia 2018r. na historycznym Rynku Głównym w Krakowie odbyły się 42. Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej. Spotkanie zwane "Cepeliadą" stanowiło okazję do spotkania z twórcami ludowymi z całej Polski, którzy kultywują przekazywaną z pokolenia na pokolenie tradycję.

Martyna Wojciechowska wraz z adoptowaną córką Kabulą na Kasprowym Wierchu

20180918 A9AB902483 ABTATRY. Martyna Wojciechowska wraz z adoptowaną córką Kabulą wjechały kolejką na Kasprowy Wierch.
Tam na szczycie odwiedziły sklep z artykułami wyprodukowanymi na specjalne zlecenie PKL i najwyżej położoną restaurację w Polsce – Poziom 1959.

Wyjazdy z dziećmi – jakich atrakcji szukają polscy rodzice

PKL Wyjazdy z dziećmi jakich atrakcji szukają polscy rodziceDogodny dojazd, dostępność placów zabaw i innych miejsc aktywności ruchowej, dobra oferta restauracyjna i hotelowa - na te aspekty w pierwszej kolejności zwracają uwagę polscy rodzice, wybierając cel wyjazdu z dziećmi – wynika z badania PKL zrealizowanego przez IBRIS.

TPN walczy ze śmieciami na górskich szlakach

TPN plakat TATRY. Tatrzański Park Narodowy rusza z nową kampanią na rzecz środowiska. Akcja Śmieci to temat podniosły – bez śmieci, bez śladu, bez wahania ma zwracać uwagę na problem zanieczyszczania Tatr oraz edukować, motywować i inspirować do zmiany postawy oraz odpowiedzialnej turystyki, w tym na przykład ploggingu, czyli rekreacyjnego biegania i zbierania śmieci.

Raba Country&Folk pełna atrakcji

Obraz15Pod patronatem medialnym Podhale Region. GMINA RABA WYŻNA. Raba Country&Folk to kolejna wyjątkowa impreza, która została zorganizowana na ternie rabiańskiej gminy. Tym razem Raba Wyżna zamieniła się częściowo w dziki zachód. Na scenie wystąpił zaś znakomity zespół Future Folk oraz legendy muzyki country - Paweł Bączkowski z zespołem i zespół Zayazd.

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama