Podhale Region

Środa, 23 maj 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 26 Maj 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Wypoczynek i turystyka Gmina Nowy Targ na targach SNOW-EXPO w Warszawie

Reklama

Społeczeństwo

Gmina Nowy Targ na targach SNOW-EXPO w Warszawie

received 1374945265968469
received 1732312883744690

GMINA NOWY TARG. Targi Snow Expo to jedno z największych, wydarzeń o tematyce sportowo-turystyczno-zimowej, które gromadzi tłumy miłośników białego szaleństwa. W dniach 4 – 5 listopada 2017 roku na PGE Narodowym przedstawiciele Gminy Nowy Targ wraz z Wójtem Gminy Panem Janem Smarduchem uczestniczyli w targach.

Mieszkańcy stolicy i nie tylko... pierwszy raz w historii Warszawy mieli okazję przekonać się, że nie trzeba czekać na śnieg do zimy ! Zespół Supersnow firmy, która produkuje śnieg w dodatnich temperaturach wraz z ratrakiem będącym własnością Gminy Nowy Targ, przygotowywali tor biegówkowy. Śnieg w centrum Warszawy zrobił furorę! Na PGE Narodowy przybył Prezes Apoloniusz Tajner. Najlepsi biegacze narciarskiej polskiej kadry narodowej na czele z Maćkiem Staręgą i Janem Antolcem udzielali wszystkim chętnym bezpłatnych lekcji z jazdy na nartach biegowych.

Gmina Nowy Targ wraz z firmą Tatra Holding zapraszała na najpiękniejszy w Europie naturalny szlak narciarstwa biegowego z Obidowej na Turbacz oraz na zawody TURBACZ XC, które odbędą się w marcu 2018.
.
.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama