Podhale Region

Wtorek, 22 maj 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 26 Maj 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Mikołajki ze śnieżynkami w Rabiej Wyżnej

Reklama

Społeczeństwo

Mikołajki ze śnieżynkami w Rabiej Wyżnej

Obraz9 wynik

Pod patronatem medialnym Podhale Region. RABA WYŻNA. Najmłodsi mieszkańcy gminy oraz ich najbliżsi dobrze się bawili podczas imprezy mikołajkowej pt. „Mikołajki jak z bajki”w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury.

Na scenie wystąpiły grupy baletowe dziewcząt w różnym wieku. Swe umiejętności prezentowały więc Szafirki, Perełki i Attitude. Jako, że były to Mikołajki nie mogło zabraknąć tradycyjnego spotkania z ulubionym dziecięcym świętym. Były i zabawy ze śnieżynkami oraz odjazd świętego Mikołaja do dalekiej Laponii.

Uwagę dzieciaków skupił i spektakl kukiełkowy pt. „Baśń o Królowej Śniegu”

Tutaj zdjęcia

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama