Podhale Region

Wtorek, 12 grudzień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 12 Gru 2017 6pm

Jesteś tutaj: Home Sport

Reklama

Sport

Wierzę, że pod wodzą nowego trenera szybko wrócimy na właściwe tory

111aarozaksjasas1111

HOKEJ. O pierwszych wrażeniach pracy z Aleksandresem Belavskisem rozmawiamy z najbardziej doświadczonym zawodnikiem TatrySki Podhala Nowy Targ Jarosławem Różańskim.

"Szarotki" wspomogły najuboższych

11aaszlachetnapaczkapodhale111

HOKEJ. Kolejny rok hokeiści drużyny TatrySki Podhale Nowy Targ dołączyli do ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka"

Dyscyplina przede wszystkim

111aaa blesakc111

HOKEJ. Aleksandrs Belavskis rozpoczął pracę w Nowym Targu. We czwartek rano poprowadził pierwszy trening „Szarotek”, a wieczorem spotkał się na konferencji prasowej z dziennikarzami.

Hokej I liga. Przegrane z Zagłębiem

111aailigapodsosnowiec1111

HOKEJ. Serie porażek notują ostatnimi czasy w rozgrywkach I ligi hokeiści MMKS Podhala Nowy Targ. Tym razem nowotarżanie na własnym lodowisku dwukrotnie ulegli drużynie Zagłębia Sosnowiec.

Piłka nożna III liga. Pierwsi testowani

1111aaaapodhalepuscza111

PIŁKA NOŻNA. Choć od zakończenia rundy jesiennej w rozgrywkach 3 ligi minęło już blisko 3 tygodnie, piłkarze Podhala Nowy Targ wciąż są w treningu. Co więcej, dzisiaj nowotarżanie rozegrali mecz kontrolny i to nie z byle kim, tylko z pierwszoligową Puszczą Niepołomice. Zakończył się on skromną, aczkolwiek patrząc na przebieg meczu niezasłużoną porażką nowotarżan 0:1.

Piłka halowa. Nie ma mocnych na Rysy

111aarysyskfscdwc11222

PIŁKA NOŻNA. Z udziałem siedmiu drużyn odbył się turniej o Halowe Mistrzostw Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w kategorii kobiet. Ostatecznie najlepszy okazał się faworyt i obrońca trofeum, drużyna Rysów Bukowina Tatrzańska. To czwarty z rzędu triumf tego zespołu.

Belavskis (prawie) trenerem „Szarotek”

111belavskijkjhgfgaaa11

HOKEJ. Aleksandrs Belavskis złożył podpis pod listem intencyjnym w sprawie przejęcia roli pierwszego szkoleniowca TatrySki Podhala Nowy Targ. Stosowna umowa ma zostać podpisana w ciągu najbliższych kilku dni.

Cel zrealizowany

111aasiatkowgorce11121

SIATKÓWKA. Nowy Targ był gospodarzem kolejnego turnieju eliminacyjnego do finałów Ogólnopolskiego Turnieju Kinder + Sport , uznawanego za nieoficjalne Mistrzostwa Polski w mini siatkówce.

Hokej. Błąd gonił błąd

11aaapodkatowice111222e

HOKEJ. Drugą porażkę w przeciągu 48 godzin w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi ponieśli hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ. Tym razem „Szarotki” uległy 2:5 w wyjazdowym starciu z drużyną HC KH GKS Katowice.

Podhale sprawdza (kolejnego) Rosjanina

11aanikolai111

HOKEJ. Jak się dowiedzieliśmy, 26 letni rosyjski napastnik Nikolai Stolyarenko będzie testowany w drużynie TatrySki Podhala Nowy Targ. Dziś po raz pierwszy trenował z zespołem.

Pawlik bohaterem derbów, męczarnie Szarotki

111aaagorlawiatre

UNIHOKEJ. Derbowe starcie Wiatru Ludźmierz z Góralami Nowy Targ było wydarzeniem kolejnej serii spotkań w rozgrywkach ekstraklasy seniorów. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszli nowotarżanie, którzy wygrali oba mecze. Komplet punktów z Tychów przywiozła z kolei druga z nowotarskich drużyn Szarotka.

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama