Podhale Region

Piątek, 25 maj 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 27 Maj 2018 11am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny

Reklama

Sport

Gotowy jak nigdy

11aasasukasz jarosz

SPORTY WALKI. Rozmowa z Łukaszem Jaroszem, który już w piątek po 9 letniej przerwie stoczy pojedynek w formule K1 z Michałem Wlazło podczas Narodowej Gali Boksu, która odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Hiszpańskie wyzwanie "Kropka"

111robercywkus1111

SPORTY SIŁOWE. Robert „Kropek” Cyrwus, strongmen z Podhala zwyciężył w polskich eliminacjach do Arnold Pro Strong Man, jednych z najbardziej prestiżowych zawodów siłowych w świecie, firmowanych przez słynnego aktora i kulturystę, byłego też gubernatora Kalifornii Arnolda Schwarzeneggera. Odbędą się one we wrześniu w Barcelonie.

Rywal najtrudniejszy z dotychczasowych

111radzkodgurz1111

SPORTY WALKI. Już w najbliższą sobotę Mateusz Rzadkosz z Gliczarowa Górnego stoczy swoją dziewiątą zawodową walkę. Podczas gali Tymex Ptak Warsaw Expo Boxing Night w Nadarzynie zmierzy się z Gruzinem Levanem Lukhutashvilim.

75. TOUR DE POLOGNE – NARODOWY WYŚCIG NIEPODLEGŁOŚCI OFICJALNIE ZAPREZENTOWANY

11aaaatoruddm1d11

KOLARSTWO. W przepięknej scenerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie odbyła się w piątkowy wieczór uroczysta prezentacja 75. Tour de Pologne UCI World Tour – Narodowego Wyścigu Niepodległości. Zebrani goście poznali trasę tegorocznego wyścigu, który rozpocznie się 4 sierpnia na Rynku Głównym w Krakowie, a zakończy 10 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej.

Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Czarnego Dunajca

GMINA CZARNY DUNAJEC. Wyścig Kolarski o Puchar Podhala rozpoczął się już po raz kolejnyDSC 4428 wynik zmaganiami o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec.

Świetne występy podhalańskich akrobatów

111podhalanskasekcjaakrobatyczna111

SPORTY EKSTREMALE. Siedem medali w tym cztery złote przywieźli z Międzynarodowych Mistrzostw Polski Nowoczesnych Sztuk Walki Silesia Samurai młodzi reprezentanci Podhalańskiej Sekcji Akrobatycznej.

Wielkie otwarcie VIENNA LIFE LANG TEAM MARATONÓW ROWEROWYCH

111langkrakowe11

KOLARSTWO. Dariusz Batek (CST 7R MTB Team) zwyciężył na dystansie Grand Fondo podczas inauguracyjnych zawodów Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Krakowie. Na Błoniach rozegrano także pierwszy w tym sezonie Wyścig o Puchar Ministra Sportu i Turystyki.

Rzadkosz z tytułem Międzynarodowego Zawodowego Mistrza Polski!

111rzadkoszlutak111

SPORTY WALKI. Mateusza Rzadkosz odniósł 8 zawodowe zwycięstwo w karierze. Podczas sobotniej gali Ptak Warsaw Expo Boxing Night w Nadarzynie 25-letni bokser z Gliczarowa Górnego w pojedynku którego stawką był Międzynarodowy Pas Mistrza Polski w kategorii super średniej, pokonał przez TKO Gruzina Levana Lukhutashvili.

Fantastyczny występ młodych pingpongistów Gorców na Mistrzostwach Polski

11gorcemp111

TENIS STOŁOWY. Luboń był gospodarzem Mistrzostw Polski w kategorii kadetów i kadetek, przeprowadzonych w ramach XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Fantastycznie spisali się w nich reprezentanci Gorców Nowy Targ, którzy zdobyli 4 medale. W klasyfikacji klubowej nowotarżanie zajęli 2 (!) miejsce. To jeden z największych sukcesów w historii klubu.

Wewnętrzne spory przerwą hegemonię AMK Gorce?

11aatruialncf111

SPORTY MOTOROWE. Turek był gospodarzem pierwszych dwóch rund Mistrzostw Polski w trialu. W grupie A fascynujący bój stoczyli dwaj nowotarżanie: broniący tytułu Gabriel Marcinów i Michał Łukaszczyk.

Pogłębiali wiedzę z jiu jitsu

111aaastazjiu1

SPORTY WALKI. Kiedy większość Polaków przygotowywała się do długiego weekendu adepci Sekcji Jiu Jitsu Podhale ciężko pracowali na kolejnym stażu tym razem w Białym Dunajcu.

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama