Podhale Region

Środa, 23 maj 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 26 Maj 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Oficjalnie! „Taddy” wraca!

Reklama

Sport

Oficjalnie! „Taddy” wraca!

111aaabalzuisakpowrot1111

SPORTY MOTOROWE. Tadeusz Błażusiak wznawia karierę! To już pewna informacja, potwierdzona przez samego zawodnika.

- To nie tak, że jakikolwiek mój wybór był zły, że żałowałem decyzji o zakończeniu kariery, czy coś w tym stylu. Impulsy do działania przyszły raczej z drugiej strony. Poza tym prawdziwy góral jest wolny i robi, co chce. Ja teraz też robię to, na co mam ochotę. Wracam do sportu na pełnych obrotach – mówi Błażusiak w wywiadzie dla redbull.com 

Błażusiak ponownie będzie jeździł w barwach KTM. Już w sobotę wystąpi przed polska publicznością podczas pierwszej rundy Halowych Mistrzostw Świata, która odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

Fot. https://www.facebook.com/taddy.blazusiak/

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama