Podhale Region

Środa, 14 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 13 Lis 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Udane debiuty zawodników NKSW

Reklama

Sport

Udane debiuty zawodników NKSW

111aaankswholu111

 

SPORTY WALKI. W miniony weekend Nowotarski Klub Sportów Walki gościł na gali HFO5, organizowanej prze Klub Halny w Nowym Sączu. Rozgrywane tam były walki na zasadach K1 oraz MMA.

 – Tym razem dostaliśmy propozycję walk dla naszych początkujących fajterów – mówi trener NKSW, Wojciech HołyW wadze do 70kg dla Maksa Trutego i do 72,5kg dla Jakuba Lassaka. Ci młodzi zawodnicy do tej pory toczyli pojedynki tylko na amatorskich ringach podczas lokalnych Lig K1. Dlatego też było to dla nich ogromne wyzwanie. Na hali MOSIR w Nowym Sączu zasiadł komplet widzów, około 1500 osób. Gala świetnie zorganizowana ze wspaniałą oprawą. Pierwszy w karcie wstępnej skrzyżował rękawice Maks z Patrykiem Zdebik. Naszemu zawodnikowi dobrze szło niestety zabrakło doświadczenia jeśli chodzi o walki zawodowe które rządzą się nieco innymi prawami niż amatorskie. Przegrał minimalnie stosunkiem głosów sędziowskich 2 do 1. Znakomicie za to zaprezentował się 19 letni Jakub Lassak który walczył z Karolem Marcisz z Jasła. Od pierwszej sekundy ruszył na przeciwnika, który również chciał zdemolować naszego reprezentanta. Ten pokazał mocny góralski charakter i świetną dyspozycję oraz wyszkolenie. Po mocnych wymianach przejął kontrolę nad walką i zdominował przeciwnika w drugiej części walki. Gratulujemy naszym zawodnikom. I cieszymy się że rosną nam następcy naszych czołowych zawodników – podkreśla Hoły.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama