Podhale Region

Środa, 14 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 14 Lis 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe

Reklama

Piłka nożna IV liga. Jesień taka sobie

11aa4ligapodsumowanie111

PIŁKA NOŻNA. To była średnio udana runda jesienna w  rozgrywkach grupy wschodniej IV ligi w wykonaniu drużyn z Podhala. Zapraszamy na krótkie jej podsumowanie.

Sandecja testuje dwóch zawodników z Podhala

111aaamfirekkasperczyk1111

PIŁKA NOŻNA. Pierwszoligowa Sandecja Nowy Sącz zaprosiła na testy dwóch zawodników Lubania Maniowy: Mateusza Firka oraz Jakuba Kasperczyka.

Piłka nożna V liga. Działo się w uzdrowisku! Bohaterów dwóch!

111aaajrmutaskalnik1111

PIŁKA NOŻNA. To było mocne zakończenie rundy jesiennej w Szczawnicy. Jarmuta pokonała 3:1 Skalnika Kamionka Wielka. Mecz miał dwóch bohaterów w osobach zawodników Pierwszym z nich był autor trzech goli dla gospodarzy Jacek Pietrzak, drugim bramkarz Jarmuty Wiesław Olchawa, który wybronił dwie „jedenastki”.

Rywal bez szans

1111aaczysszczonjakub1111

TENIS STOŁOWY. Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą w rozgrywkach II ligi reprezentanci Gorców Nowy Targ. Dzisiaj nowotarżanie we własnej hali pokonali 8:2 drużynę UKS TKKF MOSiR Duklę.

Piłka nożna IV liga. Pożegnanie rundy w odmiennych nastrojach

111aaawaraaa1

PIŁKA NOŻNA. W odmiennych nastrojach kończą rundę jesienną rozgrywek grupy wschodniej IV ligi nasi reprezentanci. W ostatniej kolejce tej części sezonu Watra Białka Tatrzańska wygrała wyjazdowe starcie z Tarnovią Tarnów, a Lubań Maniowy także grając w delegacji nie sprostał Bocheńskiemu.

Lubań szuka wzmocnień!

11lubanzgoszenia121212

PIŁKA NOŻNA. Trener Grzegorz Hajnos wraz z Zarządem Klubu Sportowego Lubań Maniowy zaprasza na tygodniowe testy do pierwszego zespołu, które odbędą się w dniach 19-24 listopada. W tych dniach testowani zawodnicy wezmą udział w trzech treningach, testach motorycznych oraz meczu kontrolnym, który zakończy ten sprawdzian. Treningi będą odbywały się w godzinach wieczornych.

Piłka nożna. Błyskawiczna riposta na wagę zwycięstwa!

111aaapodhalekszo11212

PIŁKA NOŻNA. Z kompletem punktów wracają z Ostrowca Świętokrzyskiego piłkarze Podhala Nowy Targ. W przed ostatnim spotkaniu rundy jesiennej rozgrywek grupy IV 3 ligi nowotarżanie po emocjonującym starciu pokonali 3:2 tamtejszą drużynę KSZO 1929. To już 15 z rzędu spotkanie bez porażki podopiecznych Dariusza Mrózka, których za tydzień czeka starcie o mistrzostwo jesieni ze Stalą Rzeszów.

Piłka nożna V Iiga. Wracają z tarczą

1aawierchysaka1121212

PIŁKA NOŻNA. W ostatnich meczach rundy jesiennej rozgrywek ligi okręgowej Wierchy Rabka pokonały 2:1 w Piwnicznej zespół Ogniwa z kolei Huragan Waksmund wygrał 3:2 wyjazdowe starcie w Rupniowie.

Na Orawie "szczypiorniak" rośnie w siłę

11aaorawareczna11

PIŁKA RĘCZNA. Na Orawie piłka ręczna wraca na dobre, a to za sprawą dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy reprezentują Uczniowski Klub Sportowy TSR Orawa w 3 kategoriach rozgrywkowych.

Piłka nożna IV liga. Przespana połowa

111aaazaflrydrwinia111

PIŁKA NOŻNA. Porażką – czwartą z rzędu – zakończyli rundę jesienną piłkarze LKS Szaflary, którzy w meczu wyjazdowym z GKS Drwinią przegrali 1:2

Krystian Dziubiński: Chcemy tylko tego by traktowano nas poważnie

1111dziubinskwywiad111

HOKEJ. Krystian Dziubiński gracz TatrySki Podhala Nowy Targ mówi o powodach konfliktu z władzami Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama