Podhale Region

Sobota, 17 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 16 Lis 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Na Orawie "szczypiorniak" rośnie w siłę

Reklama

Na Orawie "szczypiorniak" rośnie w siłę

11aaorawareczna11

PIŁKA RĘCZNA. Na Orawie piłka ręczna wraca na dobre, a to za sprawą dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy reprezentują Uczniowski Klub Sportowy TSR Orawa w 3 kategoriach rozgrywkowych.

Najmłodsi adepci szczypiorniaka, biorą udział w rozgrywkach Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej kat. Dzieci. Po rozegraniu 4 meczy zajmują 6 miejsce na 12 drużyn, Bilans 2 wygrane i 2 porażki.

Wyniki: 

Bochnia : TSR Orawa 7:6 (2:1)
Bochnia II : TSR Orawa 4:9 (3:6)
Wiertmet II Libusza : TSR Orawa 7:12 (5:6)
Wiertmet Libusza : TSR Orawa 25:11 (11:8)

Młodzik to kolejna kategoria w której Klub ma swoich reprezentantów. Po I rundzie rozgrywek drużyna zajmuje 2 miejsce w grupie B. Tak samo jak młodsi koledzy rozegrali 4 mecze, 2 razy Wygrali i przegrali również 2 razy.

Wyniki: 

Bochnia : TSR Orawa 22:19 (13:12)
TSR Orawa: Wiertmet Libusza 32:25 (16:15)
Tarnów : TSR Orawa 10:0 (walkower)
UKS Dwójka Nowy Sącz : TSR Orawa 5:26 (3:12)

Seniorzy oprócz udziału w turniejach, po raz drugi biorą udział w rozgrywkach Pucharu Ligi organizowanym przez Klub MTS Piast Skawina. Zawody rozgrywane są systemem mecz i rewanż a zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie ligowej tabeli. Tytułu bronić będą szczypiorniści Hutnika Kraków. W tym roku do ligi zgłosiły się drużyny: Hutnik Kraków , Hutnik Kraków 2, TSR Orawa Jabłonka, Metalka Nowy Targ, MTS Piast Skawina, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

- Meczem z KS Hutnik Kraków zainaugurowaliśmy tegoroczny Puchar Ligi. Znamy się z zespołem Hutnika z wielu turniejów i sparingów dlatego wiedzieliśmy jak ciężkie spotkanie będzie przed nami. Pomimo dobrej gry naszego zespołu i prowadzenia po pierwszej połowie 15:13 w ostatecznym rozrachunku musieliśmy uznać wyższość bardziej doświadczonego rywala, który w drugiej połowie złapał przysłowiowy wiatr w żagle i w końcowym rozrachunku rozstrzygnął całe spotkanie na swoją korzyść 25:22. Zespół z Krakowa zaprezentował większe możliwości rozegrania piłki w ataku, a szczelnego muru obronnego nie udało się rozbić naszym szybkim, zaś ich potężne działa w postaci Krzyśka i Macieja narobiły wiele zniszczeń w naszych murach obronnych. Pomimo zaciętości i ogromnego ducha walki z jednej i drugiej strony mecz odbył się w duchu fair play – ocenił trener i prezes TSR Orawa Michał Wójt  -  Kolejny mecz Pucharu Ligi rozegramy już w najbliższy piątek 9 Listopada o godz. 20.00 na Hali Sportowej w Jabłonce z drużyną Ekonomika Kraków. Serdecznie zapraszamy wszystkich do trenowania piłki ręcznej w naszym klubie, jak również do współpracy i odwiedzania naszej strony na Facebook’u TSR Orawa - dodał Wójt. 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama