runiowjarmutaas

PIŁKA NOŻNA. Dzisiaj rozegrano przed ostatnią kolejką rozgrywek ligi okręgowej. Nasze zespoły w komplecie grały na boiskach przeciwnika. Efektowne zwycięstwa zapisały na swoim koncie zespoły z Rabki i Szczawnicy. Nie powiodło się Huraganowi Waksmund, który przegrał w Rupniowie.

KS Tymbark – Wierchy Rabka 0:8 (0:3)
Bramki: 0:1 Lupa 1, 0:2 Świder 10, 0:3 Ciećko 30, 0:4 Lupa 55, 0:5 Chodźko 60, 0:6 Chodźko 63, 0:7 Ciećko 70, 0:8 Ciećko 75.
Wierchy: Gogola (65 Chariasz) – Jurzec (46 Olszanicki), Pociecha, Zdun (46 Wróbel), Traczyk - Chodźko, Jędrzejowski (55 Masłowski), Ławrowski, Ciećko, Lupa – Świder (75 Kalicki).

Już w 15 sekundzie po rozpoczęciu meczu Lupa dostaje prezent od obrońców Tymbarku i trafia pod poprzeczkę. W 10 min kolejny raz pogubiła się defensywa z Tymbarku i tym razem skorzystał z tego Świder. W 30 min Świder zalicza asystę, a pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył Ciećko. W 55 min trójkowa akcja Świder – Ciećko – Lupa kończy się skutecznym strzałem tego ostatniego. W 60 min Świder do Olszanickiego, ten mija obrońców rywala, wykładał piłkę Chodźko i ten podwyższa na 5:0. W 63 min ponownie Chodźko wpisuje się na listę strzelców. Asystował mu Ciećko. W 70 i 75 min Ciećko skompletował hat-tricka.

Zalesianka Zalesie – Huragan Waksmund 3:2 (1:1)

Bramki dla Huraganu: Rogal, Szczygieł.

Huragan: Byrnas - Waksmundzki, Mozdyniewicz, Duda, Kołodziejczyk – S. Waksmundzki, Bednarczyk, Luberda, Rogal, Szczygieł – Kolasa.

Huragan prowadził 1:0, ale jeszcze przed przerwą dał sobie strzelić gola wyrównującego. Po przerwie to gospodarze pierwsi zdobyli dwa gole. W końcówce Huragan złapał kontakt, ale na doprowadzenie do remisu już czasu nie starczyło.

LKS Rupniów – Jarmuta Szczawnica 1:8 (0:2)

Bramki dla Jarmuty: Jurek 16, Kuziel 43, 46 z karnego,88,  Komorek 57, Słowik 58, Zieliński 76, Ubran 89

Jarmuta: Olchawa – Ojrzanowski, M. Bobak (46 Jasiurkowski), Czubiak (80 Kozielec), Słowik -  Kuziel, Weber (70 Zieliński), W. Wiercioch, Komorek (70 Urban), Mlak -  Jurek (62 Ciesielka)