PLAKAT Dębica23 11 media

PIŁKA NOŻNA. W sobotę do Nowego Targu przyjedzie beniaminek z Dębicy, w meczu z którym NKP Podhale pożegna się z kibicami przed przerwą zimową. WAŻNE: Klub z Nowego Targu informuje, że wejście na mecz będzie możliwe po okazaniu dowodu tożsamości.

W III lidze grupie IV zakończyła się runda jesienna, ale jej rozgrywki jeszcze trwają. Stadion Miejski w Nowym Targu w sobotę gościł będzie zespół Wisłoki Dębica - beniaminka, który zaskakuje i jest naprawdę wysoko (6. miejsce) w ligowej tabeli.

Dębiczanie tracą zaledwie 5 punktów do lidera - Hutnika Kraków, który w poprzedniej kolejce pokonał Podhalan na ich terenie. Teraz przed nowotarżanami szansa na zrehabilitowanie się i dobre pożegnanie z kibicami przed przerwą zimową.

Nasz jedyny na Podhalu przedstawiciel w III lidze kończy rundę z niedosytem. Nierówna forma pozwala Szarotkom plasować się na 11. lokacie z 22 "oczkami" na koncie, choć sama końcówka jesieni, szczególnie zaś wysokie wygrane z Wisłą Puławy (3:0) i Siarką Tarnobrzeg (5:1) pozwalają z optymizmem spoglądać w przyszłość. Czy nowotarżanie potwierdzą te nadzieje w spotkaniu z Dębicą? Okazja ku temu wydaje się idealna - oby dopisali również kibice! Tych pragniemy zaś poinformować, że ze względów bezpieczeństwa wejście na to spotkanie będzie możliwe tylko dla mieszkańców naszego regionu po okazaniu dowodu tożsamości.