II liga z Duklą zdjęcie

TENIS STOŁOWY. W 1 lidze kobiet nowotarżanki przegrały 4:6 wyjazdowe spotkanie z AZS PWSZ Nysą, natomiast panowie w rozgrywkach II ligi we własnej hali wygrali 8:2 z Duklą.

Mecz w Nysie od samego początku był bardzo wyrównany. Pierwsze gry singlowe na remis. Ola Garb i Zuzanna Kowalczyk wygrały swoje pojedynki, natomiast Kamila Małysiak oraz Anna Cyrwus odeszły od stołu pokonane. Kluczowe znaczenie co do końcowego wyniku meczu miały gry podwójne. Obie nowotarżanki przegrały. W kolejnej rundzie gier singlowych znów padł remis. Tym razem Ania Cyrwus oraz Zuzia Kowalczyk wygrały swoje mecze, a Ola i Kamila przegrały. Gorce po 10 kolejkach zajmują 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 8 pkt i stosunkiem meczy 42:58.

W meczu panów, początkowej fazie meczu było troszkę nerwowo ponieważ po pierwszym rzucie gier singlowych Gorce remisowały 2-2. Swoje pojedynki wygrali Marek Mozdyniewicz oraz Tomasz Klag, natomiast od stołu pokonani odchodzili Tomasz Chyc oraz Jakub Czyszczoń. Gry deblowe dały prowadzenie gospodarzom, po których Gorce zagrały już kolejne mecz koncertowo wygrywając wszystkie pojedynki singlowe. Gorce po 7 kolejkach zajmują 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 pkt i stosunkiem meczy 52:18