Podhale Region

Piątek, 25 maj 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 27 Maj 2018 11am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy

Reklama

Pierwsze owoce trzyletniej pracy

111aagorcesukces1111

SIATKÓWKA. Historyczny sukces zapisały na swoim koncie młodziutkie siatkarki Klubu Sportowego Gorce Nowy Targ z rocznika 2007. Podopieczne trenera Karola Majewskiego wygrały wojewódzkie finały ogólnopolskich zawodów Kinder + Sport i tym samym wywalczyły prawo gry w turnieju Mistrzostw Polski, które w dniach 6-8 czerwca rozegrane zostaną w Zabrzu.

W sobotę coś dla fanów „Szarotek”

111dalejpodhale1212

HOKEJ. Stowarzyszenie Dalej Podhale zaprasza w najbliższą sobotę na 8 Noc Muzeów, w trakcie której będzie można odwiedzić Salę Tradycji nowotarskiego hokeja mieszczącą się w Miejskiej Hali Lodowej.

Piłka nożna. Bez niespodzianki w Rabce. Podhale w finale

111aaapodhallldwierchy1

PIŁKA NOŻNA. Nie było niespodzianki w pierwszym półfinale Pucharu Podhala. W Rabce występująca na co dzień w rozgrywkach A klasy drużyna Wierchów przegrała 0:6 z trzecioligowym Podhalem Nowy Targ

PIŁKA NOŻNA. Szaflary rywalem Podhala w finale PP

111aaaszafhurah11221

Piłka nożna. Piłkarze LKS Szaflary awansowali do finału rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. W rozegranym dzisiaj półfinale szaflarzanie po szalonym pojedynku pokonali 5:4 w Waksmundzie tamtejszy Huragan.

Piłka nożna PP. Zabrakło szczęścia. Watra za burtą Puchar OZPN

111aawatlimg111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Watry Białka Tatrzańska mierzyli się dzisiaj na własnym boisku z Limanovia Limanowa. Stawką meczu był awans do finału Pucharu Polski na szczeblu OZPN Nowy Sącz. Białczanie ostatecznie przegrali to spotkanie w serii rzutów karnych i śmiało mają prawo czuć olbrzymi niedosyt.

Szczypiorniści z Jabłonki mistrzem Małopolski!

111jablonkamistrzwojewo1111

PIŁKA RĘCZNA. Podczas wojewódzkich finałów w piłce ręcznej uczniowie z Jabłonki sięgnęli po złoto!

Wynik przerósł oczekiwania

111aaapolskau19111

UNIHOKEJ. Jeden z najlepszych wyników w historii polskiego unihokeja osiągnęła reprezentacja Polski kobiet w zakończonych w niedzielę w Szwajcarii Mistrzostwach Świata do lat 19. „Biało Czerwone” w składzie z pięcioma zawodniczkami z Nowego Targu zakończyły turniej na czwartym miejscu.

Wiatr czwartą drużyną w Polsce

11aawiatrjunmldoszy111

UIHOKEJ. W Łochowie został rozegrany Turniej Finałowy Mistrzostw Polski JuniorówMłodszych w Unihokeju. Startowało w nim sześć wyłonionych w wyniku eliminacji grupowych, turniejów ćwierćfinałowych i półfinałowych.

Piłka nożna I liga kobiet. Na własne życzenie

111rysyglokoge111

PIŁKA NOŻNA. Nie udała się wyprawa piłkarkom Rysów do dalekiego Głogówka. W kolejnym meczu w ramach rozgrywek grupy południowej I ligi zespół Pawła Podczerwińskiego przegrał z gospodyniami 0:3.

Docenieni przez selekcjonera

111gorczykzalewski1111

PIŁKA NOŻNA. W Nowym Targu gościł Bartłomiej Zalewski. Trener selekcjoner młodzieżowych reprezentacji Polski z bliska przyglądnął się funkcjonowaniu Akademii Piłkarskiej Podhala.

Pracował z zawodnikami z NHL, dziś będzie szkolił nowotarską młodzież

111aaakorudyantor111

HOKEJ. Zarząd Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhale Nowy Targ podpisał kontrakt z nowym koordynatorem szkolenia. Został nim Peter Bohnicky.

Fotografia  R&A

Reklama