Podhale Region

Wtorek, 12 grudzień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 12 Gru 2017 6pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy

Reklama

Ludźmierzanki mistrzem Małopolski!

11aawiatrludcmi1111

UNIHOKEJ. W Trzebini został rozegrany finał Małopolskich Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt –rocznik 2005 i młodsi. W turnieju brało udział osiem zespołów – mistrzów powiatu.

Halowy Puchar Podhala dla gości z limanowszczyzny

111halowypucharpodhala1111

PIŁKA NOŻNA. W Nowym Targu z udziałem 16 drużyn odbył Halowy Puchar Podhala, który był jednocześnie eliminacją do małopolskiego finału ogólnopolskich rozgrywek Pucharu Polski w fustalu. Ostatecznie zwycięzcą została jeden z faworytów, drużyna F.B Wojtas, która w meczu finałowym pokonała w rzutach karnych rewelację turnieju ekipę Sparty Spytkowice.

Puchar pojechał do Krościenka

111aaasedziowkosc1111

PIŁKA NOŻNA. Coroczną tradycją stał się już wewnętrzny turniej w piłce halowej sędziów zrzeszonych w Kolegium Sędziów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. W sobotę odbyła się jej już 17 edycja, w której tym razem udział wzięło 5 drużyn

Zagrają o finał

111aaaapllgd1111

PIŁKA NOŻNA. Szesnaście drużyn podzielonych na cztery grupy, już w najbliższą niedzielę stanie do rywalizacji o Halowy Puchar Podhala PPPN. Impreza, która jest turniejem eliminacyjnym Halowego Pucharu Polski na szczeblu Małopolski odbędzie się w nowotarskiej Arenie, a udział w niej potwierdziły najlepsze drużyny futsalowe w regionie.

Futsalowy Weekend

11aaawekend111

PIŁKA HALOWA. Rekordowa liczba 24 zespołów weźmie udział w VI Mikołajkowym Turnieju o Puchar Podhalańskiej Ligi Futsalu. Patronad medialny sprawuje PODHALEREGION.PL

NALP. Kolejka cudów

11logoliga amatorskan1111

PIŁKA NOŻNA. Sypnęło niespodziankami w 4 kolejce spotkań rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Trzy z czterech meczów przyniosły nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Rozgrywkom patronuje PODHALERGION.PL

NALP. Niepokonany duet

11logoliga amatorskan1111

PIŁKA NOŻNA. 3 kolejka spotkań rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej przyniosła nam trzecie z rzędu zwycięstwa drużyn Moonshiners oraz Gazdy.

Agata Michalska: Trener Belavskis zaraża profesjonalizmem

11aagahatamcia1111

HOKEJ. Prezes TatrySki Podhale Nowy Targ mówi o kulisach i motywach zatrudnienia Łotysza Aleksandrsa Belavskisa na stanowisko pierwszego szkoleniowca TatrySki Podhala Nowy Targ.

Wiatr (ponownie) najlepszy

111aaaunihokejturnirj1111

UNIHOKEJ. W Niedzicy odbył się II turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Gospodarzem turnieju był zespół Wiatru Ludźmierz który też wygrał pierwszy turniej rozegrany w Józefinie.

Z dedykacją dla „Majera”

111aakotymajera1111

PIŁKA HALOWA. Szósta edycja Mikołajkowego Turnieju w piłce halowej o Puchar Podhalańskiej Ligi Futsalu przeszła do historii. Kolejny raz pobita została frekwencja drużyn w nim uczestniczących. Tym razem było ich 24. Tyle też wynosił limit ustalony przez organizatorów.

Pomagajmy razem!

11qaPaczka Logo

Zarząd Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej już po raz drugi wybrał rodzinę, której udzielimy wsparcia w ramach XVI edycji akcji Szlachetna Paczka. W rozwinięciu zamieszczamy krótki opis rodziny oraz jej najważniejsze potrzeby.

Reklama