Podhale Region

Niedziela, 9 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 09 Gru 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Prywatne Szkoły Średnie im. prof. Venuleta w Nowym Targu Zdrowie, sprawność, kosmetyka – branże wciąż nie nasycone

Reklama

Zdrowie, sprawność, kosmetyka – branże wciąż nie nasycone

policeal18

NOWY TARG. Nie jest wymagana matura, by w Prywatnej Policealnej Szkole im. prof. Venuleta – w dwa lata lub nawet w rok – zdobyć kwalifikacje uprawniające do wykonywania pożytecznych i poszukiwanych na rynku pracy zawodów, dających przy tym szerokie możliwości kontaktów z ludźmi. Język obcy zawodowy w programie kształcenia zwiększa szanse zdobycia pracy za granicą.

Do wciąż popularnych kierunków z dwuletnim cyklem kształcenia – higienistka stomatologiczna, technik masażysta i technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny - które są stałym elementem edukacyjnej oferty Prywatnych Szkół im. prof. Venuleta, doszły nowe, dyktowane popytem rynku pracy i zainteresowaniem absolwentów różnych szkół oraz osób dorosłych, pragnących podnieść lub rozszerzyć swoje kwalifikacje.

Kształceniowe nowości to:
- technik dentystyczny (2,5 roku nauki)
- terapeuta zajęciowy (2 lata nauki)

Wszelkie dodatkowe i szczegółowe informacje – w sekretariacie szkoły: ul. św. Katarzyny 1 (Rynek), Nowy Targ tel. 18 26 675 34. Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 16.00.

fb.com/Prywatne Szkoły Nowy Targ
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nowytarg.edu.pl

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama