Podhale Region

Środa, 23 maj 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 26 Maj 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Agata Michalska: Trener Belavskis zaraża profesjonalizmem

Reklama

Agata Michalska: Trener Belavskis zaraża profesjonalizmem

11aagahatamcia1111

HOKEJ. Prezes TatrySki Podhale Nowy Targ mówi o kulisach i motywach zatrudnienia Łotysza Aleksandrsa Belavskisa na stanowisko pierwszego szkoleniowca TatrySki Podhala Nowy Targ.

- Spośród wszystkich kandydatów z którymi prowadziliśmy rozmowy, trener Belavskis wydał się nam najbardziej odpowiednią osobą, biorąc pod uwagę nasze potrzeby i aktualną sytuację – tłumaczy Michalska To przede wszystkim w stu procentach profesjonalista. Widać to na każdym kroku. Mimo że wysłaliśmy materiały video, zdecydował jednak że zanim da nam odpowiedź, chce zobaczyć drużynę na żywo. Chciał o niej wiedzieć wszystko. To świadczy o nim jak najlepiej – przekonuje prezes „Szarotek”.

Łotysz co prawda jeszcze nie złożył podpisu pod kontraktem, ale prezes Michalska zapewnia że to tylko formalność.

- Na razie podpisaliśmy list intencyjny, gdzie jednak zawarliśmy wszystkie najważniejsze kwestie, niezbędne do przygotowania umowy. Trener Belavskisk dzisiaj rano wyjechał do siebie, ale bilet powrotny do Polski ma wykupiony na środę. We czwartek po raz pierwszy spotka się z zespołem – uspokaja Michalska.

Kontrakt Belavskisa ma obowiązywać do końca bieżącego sezonu, ale ma być w nim zapis o możliwości jego ewentualnego przedłużenia.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama