11turniejrabka1111

PIŁKA NOŻNA. W miniony weekend na stadionie Klubu Sportowego Wierchy odbył się turniej piłki nożnej dzieci o puchar głównych sponsorów klubu – DTP-SOFT i Ośrodka Wypoczynkowego ELA.W turnieju uczestniczyło 7 zespołów z powiatu nowotarskiego. Zmaganiom młodych adeptów towarzyszyło mnóstwo sportowych emocji.


Zawodnicy Wierchów zdominowali turniej. Konsekwentna, waleczna i zespołowa gra dała efekty w postaci dwóch pierwszych miejsc. Mecz pomiędzy białymi, a zielonymi dostarczył największych emocji w całym turnieju. Cały mecz toczył się na wysokim tempie od początku do samego końca. Ostatecznie drużyna Białych wygrała 2:0 z Zielonymi. Po meczu zawodnicy podziękowali sobie za świetny występ na miarę meczu turnieju.

Po zakończonych rozgrywkach nastąpiła ceremonia wręczenia pucharów, medali i nagród przygotowanych przez organizatorów. Zawodnicy odbierali odznaczenia z rąk głównych sponsorów klubu Pana Dariusza Kondysa i Macieja Wójciaka.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Maciej Miśkowiec (Wierchy Zieloni), a najlepszym bramkarzem Filip Kubiak ( Górale Nowy Targ )

Klasyfikacja końcowa :

1. Wierchy Zieloni
2. Wierchy Biali
3. Górale Nowy Targ
4. Orawa Jabłonka
5. PSA Lipnica
6. LKS Szaflary
7. Wierchy Biało-Zieloni

W turniej zaangażowało się wiele uznanych marek i firm ,które wsparły organizację tej imprezy sportowej. Blachotrapez – główny sponsor Akademii Piłkarskiej Wierchy, Konspol Nowy Sącz, Wiśniowski Nowy Sącz, Ośrodek Wypoczynkowy ELA – Rabka-Zdrój, DTP-SOFT (www.dtp-soft.pl), Dom Wczasowy ELA – Rabka-Zdrój, Autoserwis Dziechciowski Rabka-Zdrój, Zbóje z Gór Podhale, Ubezpieczenia Doratex Zbigniew Szewczyk

GALERIA z TURNIEJU

Organizatorzy postarali się o zapewnienie wyżywienia dla uczestników i inne atrakcje ,które dostarczył główny partner Akademii firma – Blachotrapez

- Super sprawa taki turniej dużo emocji sportowych i świetna zabawa dla młodych zawodników. Turniej udał się. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rozgrywek. Chciałbym podziękować wszystkim ,którzy pomogli w organizacji turnieju począwszy od wielu firm ,które zaangażowały się w tej projekt. Bez ich udziału było by to niemożliwe. Nie mogę zapomnieć też o ludziach ,którzy spędzili dwa dni na stadionie aby wszystko rozłożyć i przygotować na czas. Dziękuje wszystkim rodzicom zawodników ,którzy pomogli. Ich pomoc była kluczowa w przebiegu turnieju. Celem turnieju była dobra zabawa i sportowa rywalizacja i to się udało – ocenił organizator turnieju i trener Akademii Piłkarskiej Wierchy Rabka, Kamil Lupa.