Plakat

SIATKÓWKA. W najbliższy weekend (7-8 września 2019 roku) odbędzie się IX Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ.
Wydarzenie współorganizowane przez Powiat Nowotarski.


Weźmie w nim udział 19 zespołów z Polski, a także goście z Austrii - ogólnie ponad 200 osób.  Turniej stał się już imprezą cykliczną i wpisuje się w kalendarz organizowanych w całej Polsce imprez promujących aktywność fizyczną, zdrowy tryb życia oraz piękny i kulturalny sport, jakim niewątpliwie jest siatkówka.

Zapraszamy do wspierania dopingiem zmagań w nowotarskich hala sportowych:
- Hala Gorce, Aleja Tysiąclecia 74,
- Arena Nowy Targ, ul Wojska Polskiego 9 (trzy boiska),
- Sala gimnastyczna przy I LO im. Seweryna Goszczyńskiego, Plac Krasińskiego 1

Początek rozgrywek planowany jest w sobotę na godzinę 9:00 (Arena Nowy Targ i Sala I LO) oraz 10:00 (Hala Gorce), a w niedzielę na 10:00.  We wszystkich salach odbywać się będą rozgrywki grupowe i mecze o dalsze lokaty (po wyłonieniu finalistów), natomiast finały (mecze o 3 i 1 miejsce) odbędą się w niedzielę w hali Gorce.

HARMONOGRAM TURNIEJ 

SOBOTA

HALA „GORCE“ Al.1000-lecia 74 GRUPA B Kobiet

10.00 Góralki Nowy Targ – KRS TKKF Jastrząb
11.00 Góralki Nowy Targ – Bez Obaw
12.00 KRS TKKF Jastrząb - Bez Obaw
13.15 Volley Rabka – FC Silesia – mecz z grupy A

14.30 Półfinał I

SALA I LO „GOSZCZYŃSKI“ ul. Nadwodnia GRUPA A Kobiet

9.00 Apollo Kraków – Volley Rabka
10.00 FC Silesia – Marco Volley Gliwice
11.00 FC Silesia – Apollo Kraków
12.00 Volley Rabka – Marco Volley Gliwice
13.00 Apollo Kraków – Marco Volley Gliwice

14.30 Półfinał II

 SOBOTA

ARENA Nowy Targ ul. Wojska Polskiego 9 – MĘŻCZYŹNI

BOISKO A

9.00 Kadra Bobrek Bytom – Kamraci
10.00 PSP Bielsko-Biała – Volley Masters Czechowice - Dziedzice
11.00 Kadra Bobrek Bytom – PSP Bielsko-Biała
12.00 Kamraci – Volley Masters Czechowice - Dziedzice
13.00 Kadra Bobrek Bytom - Volley Masters Czechowice - Dziedzice
14.00 Kamraci – PSP Bielsko-Biała

15.00 3R- 6R
16.00 1R–8R
17.00 Z1R-8R –Z4R-5R
18.00 Z3R-6R-Z2R-7R

BOISKO B

9.00 Nowy Targ + – Sikret Gliwice
10.00 Muńcuł Ujsoły Volleyball Team – Siatkarze z Majami
11.00 Nowy Targ + - Muńcuł Ujsoły Volleyball Team
12.00 Sikret Gliwice– Siatkarze z Majami
13.00 Nowy Targ + – Siatkarze z Majami
14.00 Sikret Gliwice - Muńcuł Ujsoły Volleyball Team

15.00 4R – 5R
16.00 2R – 7R
17.00 P1R-8R – P4R-5R

BOISKO C

9.00 KS Gorce Nowy Targ – Roadrunners Wien
10.00 4 Fun Sosnowiec – Gold Volley Jastrzębie Zdrój
11.00 KS Gorce Nowy Targ – 4 Fun Sosnowiec
12.00 Roadrunners Wien – Gold Volley Jastrzębie Zdrój
13.00 KS Gorce Nowy Targ - Gold Volley Jastrzębie Zdrój
14.00 4 Fun Sosnowiec – Roadrunners Wien

15.00 9R – 12R
16.00 10R – 11R
17.00 P3R-6R – P2R-7R

NIEDZIELA

ARENA MĘŻCZYŹNI "GOSZCZYŃSKI" KOBIETY "GORCE"

10.00 M 9-10 M 11-12 M 7-8 IIIB – IVA MECZ O III-IV KOBIET

11.00 M 5-6 IIIA –IVA MECZ FINAŁOWY KOBIET

12.00 IIIB - IIIA MECZ O III-IV MĘŻCZYZN

13.00 MECZ FINAŁOWY MĘŻCZYZN