chorozak2

Wiatr Ludźmierz, Wirchy Lasek i Miłośnicy Disca to nazwy zwycięskich drużyn w IX Turnieju "Dzikich drużyn" o Puchar Karola Chorążaka w Obidowej. Rozdano też szereg nagród indywidualnych. 

 I kategoria (rocznik 2010 i młodsi)

Gronik Gronków –Gorce Rdzawka 0:2 

Tygryski Klikuszowa – Wiatr Ludzmierz 1:4 (Marcisz – Tylka, Koczur, Bobek, Zubek)

Gronik Gronków - Tygryski Klikuszowa 4:2 (Faron x 2, Gał z2 – Stefaniak, Marcisz)

Gorce Rdzawka - Wiatr Ludzmierz 0:4 (Tylka, Koczur, Iwulski, Zubek)

Tygryski Klikuszowa - Gorce Rdzawka 3:3 (Marcisz x 3 – Zając x 3)

Gronik Gronków – Wiatr Ludzmierz 0:4 (Janczy, Koczur x3)

Tabela:

  1. Wiatr Ludzmierz 9          12-1
  2. Gorce Rdzawka 4          5-7
  3. Gronik Gronków 3          4-8
  4. Tygryski Klikuszowa 1          6-11

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz – Zydmond Filip (Wiatr)

Najlepszy zawodnik – Koczur Bartłomiej (Wiatr)

Król strzelców – Zając Samuel (Gorce)

Najlepszy napastnik – Marcisz Alan (Tygryski)

II kategoria (rocznik 2007 i młodsi)

Wierchy Lasek –MasterKids Skawa 3:1 (Truty, Hudoba, Dziurdzik– Krasoń)

Gorce Rdzawka – Lepietnica 0:4(J. Huzior, Faron x 2, Rypel)

Wierchy Lasek–Niski Ping 2:1 (Hudoba, Dziurdzik –K. Huzior)

Lepietnica- MasterKids Skawa 1:2 (Faron - Stelmach x 2)

Niski Ping - Gorce Rdzawka 5:0 (Kowalx 2, K. Huzior x 2, Stefaniak)

Wierchy Lasek – Lepietnica 1:0 (Hudoba)

Niski Ping - MasterKids Skawa2:10 (Kowal,  Stefaniak - Stelmach x 3, Pontko x 2, Jaromin, Rzeszótko, Gwiazdoń, samobójcza)

Master Kids Skawa - Gorce Rdzawka 8:1 (Stelmach, Pontko x 2, Jaromin, Rzeszótko x 3Gwiazdoń, Krasoń – Palarczyk))

Lepietnica - Niski Ping 4:3 (Jaróg x2, J. Huzior, Rypel - K. Huzior x 2, Kowal)

Wierchy Lasek - Gorce Rdzawka 3:0(Hudoba x 2, Wójciak)

Tabela:

  1. Wierchy Lasek 12        9-2
  2. MasterKids Skawa 9          21-7
  3. Lepietnica 6          9-6
  4. Niski Ping 3          11-16
  5. Gorce Rdzawka 0          1-20

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz – Truty Konrad (Wierchy)

Najlepszy zawodnik –Hudoba Mateusz (Wierchy)

Król strzelców – Stelmach Antoni (MasterKids)

III kategoria (rocznik 2005 i młodsi)

Kompania Knura–Biała Mewa 3:0 (Wilkowski x2, Goryl)

Kompania Knura –Miłośnicy Disa2:2 (Kapłon, Wilkowski – Kwak, Beyniarski)

Biała Mewa - Miłośnicy Disa0:4 (Kwak x4, Bryniarski)

Tabela:

  1. Miłośnicy Disa 4          6-2
  2. Kompania Knura 4          5-2
  3. Biała Mewa 0          0-7

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz – Plewa Kacper (Biała Mewa)

Najlepszy zawodnik – Wilkowski Tomasz (Kompania Knura)

Król strzelców – Kwak Klemens (Miłośnicy Disa)