Podhale Region

Sobota, 17 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 16 Lis 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny

Reklama

Wygrana Brzeskiego na prestiżowej czeskiej gali

11brzeskxkgn12121

SPORTY WALKI. Rozkręca się kariera Łukasza Brzeskiego. Reprezentant NKSW Hoły Team Nowy Targ właśnie odniósł piąte zwycięstwo w swoim czwartym pojedynku zawodowym w formule MMA. Tym razem jednak ciężar gatunkowy tej walki był zdecydowanie najcięższy ze wszystkich dotychczasowych.

Udane debiuty zawodników NKSW

 111aaankswholu111

SPORTY WALKI. W miniony weekend Nowotarski Klub Sportów Walki gościł na gali HFO5, organizowanej prze Klub Halny w Nowym Sączu. Rozgrywane tam były walki na zasadach K1 oraz MMA.

Fantastyczne występy Hajnosa i Krzystyniaka na Mistrzostwach Świata

111aamsgorocypook1111

SPORTY EKSREMALNE. Rewelacyjne wieści nadeszły z Londynu, gdzie trwają Mistrzostwa Świata OCR w biegach przez przeszkody. Dwóch reprezentantów Podhalańskich Dzików Gorący Potok Szaflary stanęło na podium w swoich kategoriach wiekowych!

Sukcesy karateków na Śląsku

111aaakaratmckqe1111

SPORTY WALKI. W Katowicach z udziałem reprezentantów Yokuzuny Nowy Targ odbył się IV Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Katowic zorganizowany przez Klub Karate „Najduch Dojo” prowadzony przez sensei Tomasza Najducha.

Znany bokser z wizytą w Podsarniu

PA160122GMINA RABA WYŻNA. Adam Kownacki - obecnie ósmy bokser świata wagi ciężkiej na zaproszenie pana Michała Rutkowskiego - nauczyciela wychowania fizycznego odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu.

Jubileuszowa wygrana Rzadkosza

111rzakoszlublin111

SPORTY WALKI. Pochodzący z Gliczarowa Górnego bokser Mateusz Rzadkosz podtrzymał miano niepokonanego na zawodowym ringu. W swojej 10 walce Rzadkosz, odniósł 9 zwycięstwo pokonując na Gali w Lublinie jednogłośnie na punkty Ukraińca Valentyna Zbrozheka.

Okradziony z marzeń

11aadomailkasas111

SPORTY WALKI. Złość, żal, smutek to tylko niektóre z odczuć jakie towarzyszą Bartłomiejowi Domalikowi po występie w Mistrzostwach Europy w low-kick które wciąż trwają w Bratysławie. Zawodnik Jarosz Fight Club, który był jednym z 9 reprezentantów Polski, zakończył turniej już na pierwszym pojedynku.

Pingpongowe marzenia z PSE w Nowym Targu

111marzeniapingpong111

TENIS STOŁOWY. W Nowym Targu wystartował Program Pingpongowe Marzenia z PSE, mający rozwijać talenty sportowe młodych tenisistów stołowych z Nowego Targu i okolic, będących nadzieją na przyszłe sukcesy Polski na arenie europejskiej i światowej.

Skocznia w Chochołowie oddana do użytku!

11aaskocznichoclolow11212

SKOKI NARCIARSKIE. W Chochołowie uroczyście otwarto nowy kompleks skoczni narciarskich. Inwestycja wykonana ze środków Gminy oraz dofinansowana z Budżetu Ministerstwa Sportu została oddana do użytku.

Tenis stołowy I liga. Stanęły na wysokości zadania

 111aagorce teniso1111

TENIS STOŁOWY. Drugie w sezonie zwycięstwo w czwartym mecz rozgrywek grupy południowej I ligi odniosły pingpongistki Gorców Nowy Targ, które we własnej hali pokonały 8:2 LZS Victorię Chróścice.

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama