szaflarskii

SPORTY WALK. W pierwszej swojej walce w obronie pasa Mistrza Federacji PLMMA 79 w wadze ciężkiej, pochodzący z Czarnego Dunajca Kevin Szaflarski pokonał przez KO w pierwszej rundzie Bośniaka Fikro Bonića. To już 7 z rzędu zwycięstwo w 8 zawodowej walce Szaflarskiego. Gala odbyła się w Rzeszowie.

Szaflarski był zdecydowanym faworytem pojedynku z rywalem z Bałkanów. I to też błyskawicznie znalazło przełożenie w ringu. Pojedynek trwał jedynie 2 minuty 44 sekund. Bośniak przeniósł walkę do parteru i …. po chwili zmuszony był „odklepać” po serii potężnych ciosów z góry jakie na jego głowę wyprowadził Szaflarski.

- Chciałem by ten pojedynek potrwał nieco dłużej, po to by nabyć doświadczenia. Niestety nie udało się. Nadarzyła się okazja by skończyć tę walkę i z niej skorzystałem – powiedział zaraz po walce Szaflarski, którego zapytano czy w kolejnej walce gotów byłby się zmierzyć z doświadczonym Michałem Kitą, który w środowisku nosi pseudonim "Masakra": - Myślę, że jest taka opcja. Na pewno z moim sztabem ją rozważymy – przyznał reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów