Uczniowie wraz ze swoim opiekunem Danielem Siworem

Sport szkolny. W minionym roku szkolnym uczniowie Szkoły Podstawowej w Sieniawie osiągnęli wspaniałe wyniki na zawodach sportowych na szczeblu województwa, rejonu, powiatu, ośrodka Rabka Zdrój i gminy Raba Wyżna. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajmowali czołowe lokaty indywidualnie i zespołowo na zawodach organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.


Dzieci z Sieniawy kolejny rok z rzędu mocno zaznaczają swą obecność wśród najlepszych, zdobywając wiele pucharów, medali i dyplomów na różnorodnych imprezach sportowych.

O to najcenniejsze wyniki sportowe w roku szkolnym 2011/12:

I.Mistrzostwa województwa małopolskiego

1. V miejsce - Kamil Bocheńczak – biegi przełajowe
2. VImiejsce - czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt
3. VI miejsce – Karolina Wojtasiak – skok w dal
4. IX miejsce – Karolina Wojtasiak – czwórbój LA – indywidualniw

II. Igrzyska rejonowe – cztery powiaty nowotarski, suski, myślenicki i tatrzański

1. I miejsce – czwórbój LA – dziewczęta
2. II miejsce - Karolina Wojtasiak – czwórbój LA – indywidualnie
3. III miejsce – Karina Borowicz - czwórbój LA – indywidualnie
4. IV miejsce - M. Górka i K. Wojtasiak – tenis stołowy drużynowo

III. Igrzyska powiatowe

1. I miejsce – Bartosz Dydziak – biegi przełajowe
2. I miejsce – Bartosz Dydziak – czwórbój LA – indywidualnie
3. II miejsce- Bocheńczak Kamil – biegi przełajowe
4. II miejsce – czwórbój LA – dziewczęta
5. II miejsce – Karina Borowicz – czwórbój LA
6. II miejsce – Magda Górka i Karolina Wojtasiak – tenis stołowy drużynowo
7. II miejsce – mini piłka ręczna – dziewczęta
8. II miejsce – mini piłka koszykowa – chłopcy
9. III miejsce – mini piłka siatkowa – dziewczęta
10. III miejsce – mini piłka koszykowa – dziewczęta
11. III miejsce – Magda Górka – tenis stołowy – indywidualnie
12. IV miejsce – mini piłka ręczna – chłopcy
13. IV miejsce – sztafetowe biegi przełajowe – chłopcy
14. IV miejsce – czwórbój LA - chłopcy

IV. Igrzyska MOS Rabka Zdrój

1. I miejsce – czwórbój LA – dziewczęta
2. I miejsce – czwórbój LA – chłopcy
3. I miejsce – Karina Borowicz – czwórbój LA – indywidualnie
4. I miejsce – Bartosz Dydziak – czwórbój LA – indywidualnie
5. I miejsce – mini piłka koszykowa – dziewczęta
6. I miejsce – mini piłka koszykowa – chłopcy
7. I miejsce – Kamil Bocheńczak – biegi przełajowe – runda wiosenna
8. I miejsce – Bartosz Dydziak – biegi przełajowe – runda jesienna
9. I miejsce – Bartosz Dydziak – biegi przełajowe – runda wiosenna
10. I miejsce – chłopcy – biegi przełajowe – drużynowo- runda jesienna
11. I miejsce – chłopcy – biegi przełajowe – drużynowo – runda wiosenna
12. I miejsce – Eliza Aghazarian – „Mały Puchar Gorców"- 4-bój LA
13. I miejsce – Kamil Bocheńczak- „Maly Puchar Gorców" – 4-boj LA
14. II miejsce- mini piłka siatkowa – dziewczęta
15. II miejsce – mini piłka ręczna – dziewczęta
16. II miejsce – mini piłka ręczna – chłopcy
17. II miejsce – Magda Górka – biegi przełajowe- runda jesienna
18. II miejsce – Weronika Bachula – „Mały Puchar Gorców"- 4-bój LA
19. II miejsce – Kamil Bocheńczak – biegi przełajowe
20. III miejsce – dziewczęta – biegi przełajowe – drużynowo – runda jesienna
21. III miejsce – Grzegorz Czop – biegi przełajowe – runda wiosenna
22. III miejsce – Mateusz Czerwiński – czwórbój LA – indywidualnie

V. Mistrzostwa Gminy Raba Wyżna

1. I miejsce – piłka nożna kl. VI -Turniej Orlika o Puchar Premiera
2. I miejsce – mini piłka koszykowa – dziewczęta –Puchar posła E.Siarki
3. I miejsce – mini piłka koszykowa – chłopcy – Puchar posła E.Siarki
4. I miejsce - mini piłka siatkowa – dziewczęta
5. I miejsce - mini piłka ręczna – dziewczęta
6. I miejsce – mini piłka ręczna – chłopcy
7. I miejsce – tenis stołowy – dziewczęta – M.Górka, K. Wojtasiak
8. I miejsce – tenis stołowy – chłopcy – M. Czerwiński, T. Domalik
9. I miejsce – K. Borowicz- biegi narciarskie- Memoriał B.Czecha
10. I miejsce – drużynowo – VII Rabiański bieg po zdrowie
11. I miejsce – K. Bocheńczak kl.IV – VII Rabiański bieg po zdrowie
12. I miejsce – B.Dydziak kl.VI – VII Rabiański bieg po zdrowie
13. II miejsce – mini piłka siatkowa – chłopcy
14. II miejsce – piłka nożnz kl.IV-V – Turniej Orlika o Puchar Premiera
15. II miejsce – M.Mucha kl.IV – VII Rabiański bieg po zdrowie
16. II miejsce – Sz. Czerwiński kl.V – VII Rabiański bieg po zdrowie
17. III miejsce – M. Górka kl.VI – VII Rabiański bieg po zdrowie
18. III miejsce – M. Czerwiński – slalom – Memoriał B.Czecha