Podhale Region

Środa, 14 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 14 Lis 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Urzędowe Małe Miasto Zakopane 2018

Reklama

Małe Miasto Zakopane 2018

W imieniu Tatrzańskiej Izby Gospodarczej, Fundacji Educato z Wrocławia i Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego z Warszawy  PROSIMY o WSPACIE i  ZAANGAŻOWANIE w realizację projektu Małe Miasto Zakopane 2018.

„Małe Miasto” to projekt edukacyjny dla dzieci w wieku 8-12 lat będący symulacją  dorosłego życia. To poznawanie  różnych zawodów, profesji i działalności, nauka poprzez pracę, zarabianie, oszczędzanie i wydawanie pieniędzy.

Dzieci podczas realizacji projektu uczestniczą w warsztatach edukacyjnych w stworzonym na ten cel miejscu – Mieście gdzie uczą się pracując, zarabiają wirtualne pieniądze, oszczędzają i wydają pieniądze. Podczas zajęć nabywają wiedzę o różnych zawodach, na temat obrotu i wartości pieniądza, uczą się  mechanizmu funkcjonowania gospodarki (praca, wynagrodzenie, podatki).

 

Małe Miasto Zakopane 2018  powstanie  w Zakopanem w terminie 19-23.11.2018 roku w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji.

W projekcie weźmie udział 100 dzieci z zakopiańskich szkół podstawowych.

Na potrzeby realizacji projektu poszukujemy PRZEDSIĘBIORCÓW, którzy chcieli by uczestniczyć w projekcie.

Będą oni zobowiązani do  przygotowania w ZCE stanowiska pracy dla dzieci dostosowanego do ich możliwości i percepcji odbioru oraz oddelegowania pracownika, który będzie potrafił pokazać jak wygląda praca na danym stanowisku pracy. Jest możliwość uczestniczenia tylko w jednym dniu realizacji programu lub w kilku dniach (ok. 5 godz./ dziennie).  

 

W zamian PRZEDSIĘBIORCY będą promowani we wszystkich materiałach drukowanych, w prasie, w sieci i  na profilu FB.

Partnerzy – przedsiębiorcy otrzymają również materiał zdjęciowo -filmowy, z którego będą mogli korzystać w swoich działaniach promocyjnych.

 

ALE NAJWAŻNIEJSZĄ i BEZCENNĄ rzeczą dla każdego będzie osobisty wkład w edukację i  rozwój naszych dzieci.

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA  na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie 18 20 159 11 do 7 listopada 2018.

Podobny projekt został zrealizowany w 2017 roku w Nowym Targu -  zapraszamy  do obejrzenia filmiku z edycji w Nowym Targu w 2017 

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama