Podhale Region

Środa, 23 maj 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 26 Maj 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Wkrótce 31 grudnia - Wielki Sylwester Rodzin 2017/2018 na Spiszu

Reklama

31 grudnia - Wielki Sylwester Rodzin 2017/2018 na Spiszu

WSR 2017 wynik

Pod patronatem medialnym Podhale Region. SPISZ. „Wielki Sylwester Rodzin” odbędzie się 31 grudnia 2017 roku w remizie OSP w Kacwinie. Zapraszają na niego parafia Łapsze Niżne i działająca przy niej Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „W Sercu Maryi”. Są ostatnie wolne miejsca, nalezy się jednak zdeklarować już tylko do jutra.

Ideą Wielkiego Sylwestra Rodzin jest promowanie wartości małżeńskich, rodzinnych i dobrej zabawy w trzeźwości.
I
Impreza jest skierowana do wszystkich: młodszych, starszych, w małżeństwie i samotnych, z dziećmi lub bez. W ubiegłym roku „Wielki Sylwester Rodzin odbył się w Łapszach Niżnych, a najmłodszy uczestnik Adaś, miał niespełna rok. Imprezę prowadzi doskonały Dj Adrian, który nie tylko puszcza doskonałą muzykę, ale także animuje zabawy i konkursy.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na działalność Fundacji Małych Stópek, która zajmuje się szeroko pojętą obroną życia nienarodzonego, ale także wspiera kobiety w stanie błogosławionym pozostawione same sobie.

Impreza włącza się w ogólnopolską akcję „Nie piję bo kocham” i jest bezalkoholowa. Jest też objęta rezerwacją miejsc. Wszystkie niezbędne informacje na plakacie oraz na facebooku.

Zachętą do udziału niech będzie świadectwo młodej dziewczyny z Krakowa, która uczestniczyła w Wielkim Sylwestrze Rodzin w ubiegłym roku:

„Wiesz, miałam w życiu tyle „pijanych sylwestrów”, ale ten był pierwszy naprawdę fajny”

ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tutaj filmik z zaproszeniem.

 https://youtu.be/b3-LgTG-0ps

 

Serdecznie Zapraszamy!

Fotografia  R&A

Reklama