Podhale Region

Piątek, 25 maj 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 27 Maj 2018 11am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Wkrótce 6. grudnia. Baja na Mikołaja – za słodką paczkę

Reklama

6. grudnia. Baja na Mikołaja – za słodką paczkę

baja17

NOWY TARG. Mikołaja bez bajki być nie może. Taką sceniczną frajdę co roku funduje małym i dużym dzieciom Miejski Ośrodek Kultury, skrzyknąwszy grupę niecodziennych aktorów, bo różnych osobistości życia publicznego, w „realu” znanych z zupełnie innych ról. Tego roku ci aktorzy przygotowywali „Baję na Mikołaja” według scenariusza i w reżyserii Rafała Jędrzejczyka.

Twórca Mikołajowego spektaklu - znany z niejednego już Salonu Poezji - to krakowski aktor związany Teatrem Starym i kabareciarz z Piwnicy pod Baranami, nieposkromiony lew sceny.

Bilet wstępu na „Baję” to – jak zwykle – słodka paczka dla dziecka z mniej zasobnej rodziny. Data i godzina spektaklu: 6. grudnia (środa) o 17.00. Oczywiście w sali widowiskowej MOK-u.

Muzyka - Maciej Mikulski, śpiew - Agnieszka Fryźlewicz. Wśród wykonawców: Jolanta Bakalarz, Bolesław Bara, Alicja Krzystyniak, Maciej Mikulski, Urszula Starzyk, Dorota Garbacz, Krzysztof Kuranda, Paweł Liszka, Grzegorz Watycha, Anna Gargas-Hajnos, Ziemowit Halota, Kacper Wieśniuk. Każde z nich samo zadbało o bajkową kreację. Oszałamiające wrażenia – gwarantowane.

Fotografia  R&A

Reklama