Podhale Region

Poniedziałek, 23 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 25 Lip 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Czesław Zahory komendantem w Czarnym Dunajcu

Reklama

Czesław Zahory komendantem w Czarnym Dunajcu

DSC 0570

POWIAT NOWOTARSKI. Nowym komendantem komisariatu policji w Czarnym Dunajcu został aspirant sztabowy Czesław Zahory.

Wczoraj w komisariacie policji odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego komendanta, któremu komendant powiatowy w Nowym Targu inspektor Robert Bartosz powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu.

- Rozkaz o powierzeniu obowiązków odczytał i wręczył I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu młodszy inspektor Maciej Kubiak w obecności funkcjonariuszy i pracowników Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu. Wręczając rozkaz o powierzeniu obowiązków I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu gratulował nowemu komendantowi, a także życzył dalszych sukcesów zawodowych – relacjonuje mł. asp. Dorota Garbacz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Aspirant sztabowy Czesław Zahora służbę w Policji rozpoczął w 1998 roku w Komisariacie Policji w Jabłonce. Od 2013 roku pełnił służbę na stanowisku dyżurnego w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama