Podhale Region

Wtorek, 12 grudzień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 12 Gru 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Wkrótce

Reklama

10 – 22. grudnia. Targi Bożonarodzeniowe i mobilne lodowisko

targboz17NOWY TARG. Dziś, 10. grudnia, o godz. 16.00, uroczyście i imprezowo zostaną otwarte Targi Bożonarodzeniowe i mobilne lodowisko.

6. grudnia. Baja na Mikołaja – za słodką paczkę

baja17NOWY TARG. Mikołaja bez bajki być nie może. Taką sceniczną frajdę co roku funduje małym i dużym dzieciom Miejski Ośrodek Kultury, skrzyknąwszy grupę niecodziennych aktorów, bo różnych osobistości życia publicznego, w „realu” znanych z zupełnie innych ról. Tego roku ci aktorzy przygotowywali „Baję na Mikołaja” według scenariusza i w reżyserii Rafała Jędrzejczyka.

1 grudnia - Malarze i rysownicy

zaprosz. ASP Łódź 1str wynikNOWY TARG. Wernisaż wystawy Malarze i rysownicy 2...1...0....start już 1 grudnia. 

Wielki Sylwester Rodzin 2017/2018 na Spiszu

Pod patronatem medialnym Podhale Region. SPISZ. „Wielki Sylwester Rodzin” odbędzie się 31 grudnia 2017 roku w remizie OSP w Kacwinie. Zapraszają na niego parafia Łapsze Niżne i działająca przy niej Wspólnota Odnowy w DWSR 2017 wynikuchu Świętym „W Sercu Maryi”.

5 grudnia - Promocja 21 Almanachu Nowotarskiego

zaproszenie 2017 wynikNOWY TARG. Światło dzienne ujrzał 21 Almanach Nowotarski. Promocja już 5 grudnia.

1. grudnia. W Górę Nilu – Od Kairu Do Asuanu z Markiem Doktorem

nil17NOWY TARG. 1. grudnia o godz. 17.00, w sali 44 Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się spotkanie z goszczącym już wcześniej w mieście prof. nadzw. dr hab. inż. Markiem Doktorem. Jego temat to: W Górę Nilu – Od Kairu Do Asuanu. Spotkaniu towarzyszy pokaz multimedialny.
Organizatorzy spotkania z podróżnikiem, badaczem i erudytą to Miejska Biblioteka Publiczna i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Zakopiańskie Mikołajki 2017

MIKOLAJKI 2017 50x70cm 1 wynikPod partonatem medialnym Podhale Region. ZAKOPANE. Zakopiańskie Mikołajki pełne atracji już 9 grudnia. 

3 grudnia - Audycja w radio Kraków po sesji naukowej w „Podhalance”

PODHALE/LUBLIN/KRAKÓW. Już w niedzielę 3 grudnia o godzinie 12.07 w radio Kraków w cyklu pt. „W kręgu nauki” będzie można posłuchać audycji o profesorze Andrzeju Waksmundzkim. Jest ona niejako pokłsesja profwaksmundzki 1osiem sesji naukowej pt. „O Profesorze, co Podhale miał w duszy”, która odbyła się w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu, a patronat medialny nad nią pełniło radio Kraków..

2 grudnia – Lupi u Winiarskich

Pod patronatem medialnym Podhale Region. NOWY TARG. Piotr LUPI Lubertowicz oraz Piwnica u Winiarskich zapraszają na Koncert LUPIAndrzejki w rytmie blues'a  2 grudnia 2017r, godz. 20.00.

1 grudnia: W Górę Nilu - Od Kairu Do Asuanu

20171128Egipt plakatNOWY TARG. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu serdecznie zapraszają na spotkanie z Markiem Doktorem zatytułowane W Górę Nilu – Od Kairu Do Asuanu.

30 listopada - New Market Jazz Band

NOWY TARG. New Market Jazz Band oraz Pnewmarketjazzbandiwnica u Winiarskich zapraszają na Andrzejki w jezz'owym klimacie. Laureaci Złotej Tarki 2014 zabiorą nas do Nowego Orleanu!

Reklama