pikprog192NOWY TARG. Przed nami dwa dni fantastycznego widowiska ziemia-powietrze, czyli romantyzm latania i potęga techniki; historia polskich skrzydeł i ultranowoczesne maszyny; mocne wrażenia, adrenalina i zachwyt; mistrzowie podniebnych wyczynów, jednym słowem - XI Nowotarski Piknik Lotniczy. Program tegorocznej edycji jest jeszcze bogatszy i bardziej atrakcyjny niż w poprzednich latach. Pokazy – każdego dnia aż w trzech blokach.

SOBOTA  06. lipca

I BLOK POKAZÓW

 12:00 – 12:10  Czajka Jerzy Stachoń

12:10 – 12:20  PIPISTREL VIRUS KrzysZtof Będkowski

12:20 – 12:30 Falcon2000s OK-IUL 01 Artur Rowicki

12:30 – 12:40 STING TL 2000 –Józef Stachoń Tutoń

12:40 – 12:50 TULAK 912S Jerzy Kołodziej

12:50 – 13:00 BOLKOV 105 Maciej Dominiak

13:00 – 13:10 CMELAK John Richards

13:10 – 13:20  JAK 18 Józef Wójtowicz ,Grzegorz Małkiewicz

13:20 - 13:30 BOEING STEARMAN –Maciej  Forystek

13:30 – 13:45 2 x PIPER CUB – Antoni Nowak, Szymon Tomaszewski,

13:45 – 14:00 AN-2 Wiedeńczyk Jerzy Antonkiewicz /zrzut 8 skoczków spadochronowych

14:00 – 14:15 OFICJALNE OTWARCIE IX NOWOTARSKIEGO PIKNIKU LOTNICZGO

II BLOK POKAZÓW

14:15 – 14:30 EXTRA 330 Maciej Pośpieszyński

14:30 – 14:45 HARWARD Jacek Mainka

14:45 – 15:00 2x MI-24

15:00 – 15:15 MX-S Zoltan Veres

15:15 – 15:30 4x SBACH RED BULL

15:30 – 15:45 CORVUS RACER Peter Besenyei

15:45 – 16:00 F16 TDT Dominik Duda

16:00 – 16:10 2x CH 7 Kompress Andrzej Gawroński Janusz Gąsienica

16:10 – 16:20 BOLKOV 105 Maciej Dominiak

16:20 – 16:30 Brako Gyro Józef Stachoń-Tutoń

16:30 – 16:40 L-200 MORAVA Arnost Foff

16:40 – 16:50 BOEING STEARMAN –Maciej  Forystek

16:50 – 17:00 PIPISTREL VIRUS KrzysZtof Będkowski

17:00 – 17:10 CZAJKA Jerzy Stachoń

17:10 – 17:20 HARWARD Jacek Mainka

17:20 – 17:30 JAK-3M Maciej Kubrek

17:30 – 17:40 Bolkov 105 Maria Muś

17:40 – 17:50 EDGE 540 Łukasz Czepiela

17:50 – 18:00 2x Mi-24

III BLOK POKAZÓW

18:30 –  18:45 MXS Zoltan Veres

18:45 –  19:00 2x CH 7 Kompress Andrzej Gawroński Janusz Gąsienica

19:00 - 19:15 EXTRA 330 Maciej Pośpieszyński

19:15 – 19:25 TULAK 912S Jerzy Kołodziej

19:25 – 19:35 JAK 18 Józef Wójtowicz ,Grzegorz Małkiewicz

19:35 – 19:50 Bolkov 105 Maria Muś

19:50 -  20:00 2 x PIPER CUB – Antoni Nowak, Szymon Tomaszewski,

20:00 - 20:15 AN-2 Wiedeńczyk Jerzy Antonkiewicz /zrzut 8 skoczków spadochronowych

20:15 -20:30 Falcon2000s OK-IUL 01 Artur Rowicki

pikprog191

NIEDZIELA  07. lipca

I BLOK POKAZÓW

11:00 – 11:10 Czajka Jerzy Stachoń

11:10 – 11:20 BOEING STEARMAN -Maciej Forystek

11:20 – 11:30 CMELAK John Richards

11:30 – 11:40 HARWARD Jacek Mainka

11:40 – 11:50 BOLKOV 105 Maciej Dominiak

11:50 – 12:00 2x MI-24

12:00 – 12:10 2x CH 7 Kompress Andrzej Gawroński Janusz Gąsienica

12:10 – 12:20 WIATRAKOWIEC BRAKO GYRO - Józef Stachoń-Tutoń

12:20 – 12:30 Bolkov 105 Maria Muś

12:30 – 12:40 2 x PIPER CUB – Antoni Nowak, Szymon Tomaszewski,

12:40 – 12:50 AN-2 Wiedeńczyk Jerzy Antonkiewicz /zrzut 8 skoczków spadochronowych

II BLOK POKAZÓW

13:20 – 13:35 HARWARD Jacek Mainka

13:35 – 13:50 EXTRA 330 Maciej Pośpieszyński

13:50 – 14:05 CORVUS RACER Peter Besenyei

14:05 – 14:20 4x SBACH RED BULL

14:20 – 14:35 EDGE 540 Łukasz Czepiela

14:35 – 14:50 MX-S Zoltan Veres

14:50 – 15:00 JAK-3M Maciej Kubrek

III BLOK POKAZÓW

15:30 – 15:40 BOLKOV 105 Maciej Dominiak

15:40 – 15:55 2x CH 7 Kompress Andrzej Gawroński Janusz Gąsienica

15:55 – 16:10 2x MI-24

16:10 – 16:25  WIATRAKOWIEC BRAKO GYRO - Józef Stachoń

16:25 – 16:40 EXTRA 330 Maciej Pośpieszyński

16:40 – 16:55 F16 TDT Dominik Duda

16:55 – 17:10 MX-S Zoltan Veres

17:10 – 17:20 JAK 18 Józef Wójtowicz ,Grzegorz Małkiewicz

17:20 – 17:30 TULAK 912S Jerzy Kołodziej

17:30 – 17:40 PIPISTREL VIRUS Krzysztof Będkowski

17:40 – 17:50 Falcon2000s OK-IUL 01 Artur Rowicki

17:50 - 18:00 STING TL 2000 – Józef Stachoń Tutoń

Fot. Anna Szopińska