P3800732NOWY TARG. Chmurna pogoda i chłód nie były przeszkodą dla nowotarżan stęsknionych muzycznych przyjemności po długim czasie bez koncertów. Muzyczna Niedziela w Altanie należała tym razem do Miejskiego Chóru „Gorce” i Magdy Panek.

Chórzyści – pod dyrekcją Doroty Żmudy – jak zawsze urzekali perfekcyjnie przygotowanymi wielogłosowymi wykonaniami, które niosły się z parku nawet daleko poza rynek i partiami uroczych solistek. Zasłużona i wielokrotnie nagradzana śpiewacza grupa, która w przyszłym roku będzie świętowała swoje 70-lecie, ma w mieście wielu sympatyków i koncert pod dachem Altany kolejny raz to pokazał.

P3800807

Magda Panek  - kształcąca się muzycznie i intensywnie koncertująca wychowanka Studia Piosenki SEPTYMA, ulubienica Mirosława Witkowskiego, uczestniczka programu The Voice of Poland (2019) – prezentowała swoje fantastyczne możliwości głosowe w energetycznych coverach, z gitarowym akompaniamentem Piotra Kreta.

Przyszła niedziela też będzie pełna wrażeń:  po koncercie New Market Jazz Bandu (15.30) wystąpią (17.00) Wiesław Bieniasz i Piotr Lupi Lubertowicz.

Druga Muzyczna Niedziela

Fot. Anna Szopińska