74400105 967006446970726 7376320286058086400 nGMINA NOWY TARG. Gmina Nowy Targ kolejny raz uczestniczy w największych w Polsce zimowych Targach Turystycznych Snow Expo 2019 nie tylko dla narciarzy.

W nowoczesny sposób prezentuje tam zimową i nie tylko zimową ofertę turystyczną, opartą głównie o sieć zimowych szlaków narciarstwa biegowego, ale także trasy skiturowe oraz piesze.

Promuje również szlaki i ścieżki rowerowe: Velo Dunajec, Szlak wokół Tatr oraz ścieżkę wokół Jeziora Czorsztyńskiego. Pokazuje piękno naszych zabytków, unikatową historię i kulturę regionu.

Filmy promocyjne, filmy VR 360 stopni oglądane w specjalnych okularach 3D przenoszą gości odwiedzających stoisko prosto do Obidowej, Łopusznej, Krempach, Dębna, Waksmundu, na Turbacz i do wielu innych miejscowości rozległej gminy.

Oczywiście nie brakuje tradycyjnych papierowych materiałów promocyjnych. Góralki wręczają odwiedzającym mapy, foldery, przewodniki, które pomogą odkryć liczne atrakcje gminy. Okraszone jest to  oczywiście podhalańskim oscypkiem  i innymi regionalnymi smakołykami.

Co warte podkreślenia - na stoisku znajdują się też liczne materiały promocyjne przekazane przez przedsiębiorców turystycznych z terenu gminy. Reklamowane są obiekty noclegowe, pensjonaty, wypożyczalnie nart biegowych, rowerów, obiekty gastronomiczne.

Warszawiacy są zachęcani  do odwiedzenia gminy i skorzystania z atrakcji oraz oferty miejscowych przedsiębiorców.

Już teraz gmina zaprasza do Centrum Narciarstwa Biegowego Gorce Klikuszowa, które rozpocznie swoje funkcjonowanie już za rok.

Wystawców odwiedził na stoisku nawet ziomek z Waksmundu – Piotr Cyrwus.

Gmina na Snow Expo

Fot. gmina Nowy Targ