IMG 3874

PIŁKA NOŻNA. Za nami 19 edycja Turnieju o Puchar Prezesa Kolegium Sędziów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Kolejny już raz turniej rozegrano w hali sportowej w Łopusznej.

Rywalizowano w gronie 5 drużyn. Grano system „każdy z każdym”. Rywalizacja była szalenie zacięta. Do ostatniego meczu ważyły się losy końcowego zwycięstwa. Ostatecznie po główne trofeum, 8 raz w historii sięgnęli reprezentanci Zakopanego, którzy lepszym stosunkiem bramek wyprzedzili drużynę Krościenka. Na trzecim stopnia podium stanęła reprezentacja Rabki, a kolejne dwa miejsca zajęły Jabłonka i Nowy Targ.

Tytuł MVP przypadł Krzysztofowi Łukaszczykowi z drużyny zwycięzców. Organizatorzy wyróżnili także Andrzeja Opaciana. Drużyny nagradzał prezes KS PPPN Marcin Tesarski, w towarzystwie Zofii Faron, sołtys wsi Obidowa.

- Cieszę się przede wszystkim że turniej przebiegł w fajnej, koleżeńskiej atmosferze, bo z tym różnie w ostatnich latach bywało. Dzisiaj widać było, że każdy z was świetnie się bawi, a właśnie taki jest zamysł tego turnieju. Zwycięzcom gratuluję, a przegranym życzę powodzenia w kolejnej edycji – podkreślił w trakcie zakończenia turnieju, prezes Tesarski.

Skład zwycięzców: Krzysztof Łukaszczyk, Krzysztof Majewski, Maciej Wadas, Roman Baran, Tomasz Dudzik, Mariusz Zoń, Adam Pawlik oraz Mateusz Pietruch.