szaflarskibabilon14

SPORTY WALKI. Kevin Szaflarski z Czarnego Dunajca zapisał na koncie 9 (z rzędu) zawodowe zwycięstwo w formule MMA. W swoim debiucie dla Federacji Babilon pokonał – podczas studyjnej gali w Radomie - już w pierwszej rundzie przez TKO Damiana Olszewskiego z holenderskiego klubu Combat Brothers . Pojedynek toczył się w kategorii wagowej 120 kg.

Szaflarski nie zawiódł pokładanych w nim nadziei i sprostał roli zdecydowanego faworyta tego pojedynku. Przeciwnik co prawda zaczął z dużym animuszem, ale w momencie kiedy walka przeniosła się do parteru, dało o sobie znać dużo większe doświadczenie Szaflarskiego. Zawodnik Akademii Sportów Walki Willanów i Jackson Wink zakończył pojedynek po 4 minutach i 35 sekundach. Po serii jego ciosów z góry na głowę Olszewskiego sędzia przerwał walkę.

- Dobrze to się ułożyło. Muszę jednak przyznać, że Damian jest lepszy niż jego rekord. Postawił trudne warunki. Z kim kolejna walka? Proszę pytać Tomka Babilońskiego. Ja chcę na razie odpocząć i podleczyć bark, który znów mi daje we znaki – ocen ił tuż po walce Szaflarski.

Fot. Babilon MMA/Facebok