babilonmma

Nowotarski Klub Sportów Walki Hoły Team nieustannie wzmacnia swoją pozycję na krajowym rynku sportów walki!

Już we wrześniu, podczas kolejnej gali organizowanej przez jedną z największym federacji MMA w Polsce Babilon, wystąpi aż 3 reprezentantów nowotarskiego klubu.

- To historyczna chwila dla nas. Rzadko się zdarza, żeby na tak prestiżowej gali biło się trzech zawodników z jednego klubu i to jeszcze w wadze ciężkiej.  Jestem bardo szczęśliwy – mówi Wojtek Hoły, trener i prezes NKSW Hoły Team.

W głównej walce wieczoru zobaczymy – można rzecz weterana gal Babilon -  Łukasza Brzeskiego. Na tę chwilę nie wiemy jeszcze kto będzie jego przeciwnikiem.

Swój drugi pojedynek dla Babilonu – po ponad dwuletniej przerwie - stoczy Marcin Kalata. Pierwszy swój pojedynek -  w czerwcu 2018 roku -  z Kamilem Mindą wygrał. Teraz jego rywalem będzie Filip Stawowy, który na zawodowych ringach może pochwalić się bilansem walk 6-1.

Dla Jakuba Słomki wrześniowa walka będzie debiutem w Babilonie. Zmierzy się on z bardzo wymagającym przeciwnikiem – Przemysławem Dzwoniarkiem z Namysłowa.

- Przed nami teraz miesiąc bardzo intensywnej i ciężkiej pracy. Mam nadzieję, że jej efekty zobaczymy we wrześniu – podkreśla Hoły.

fot. facebok Baabilon MMA