krewpolicja

Tatrzańscy policjanci uczestniczyli dzisiaj w spontanicznej akcji zbiórki krwi, zorganizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy KPP w Zakopanem. Na apel odpowiedziało siedmioro krwiodawców. W ten sposób podzielili się z potrzebującymi najcenniejszym darem życia, jakim jest krew.

W piątek  w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zakopanem, została zorganizowana akcja honorowego oddawania krwi. W przedsięwzięciu zorganizowanym przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy KPP w Zakopanem wzięli udział funkcjonariusze oraz pracownicy zakopiańskiej komendy policji. W sumie siedmioro krwiodawców oddało to, co najcenniejsze dla ratowania ludzkiego życia, czyli krew. Dzisiejsza akcja, to przede wszystkim chęć niesienia pomocy osobom potrzebującym, ale również promowanie idei honorowego krwiodawstwa. Pamiętajmy, że nasza krew może uratować komuś życie. Miejmy nadzieję, że zaangażowanie krwiodawców będzie przykładem i zachętą dla innych, by w ten sposób nieść pomoc potrzebującym.

Za pomoc w organizacji akcji serdecznie dziękujemy ekipie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zakopanem. Wszystkim krwiodawcom dziękujemy za ich zaangażowanie. Kolejna akcja niebawem.

Oficer Prasowy KPP w Zakopanem
asp.szt. Roman Wieczorek